Pěkné sportovní oblečení


Já patřím k těm lidem, kteří si dávají opravdu záležet na tom, aby měli vždycky kvalitní oblečení. Nemám ráda, když si třeba koupím nějakou rychlou módu, nebo-li fast fashion. Znáte je fast fashion? Je to taková rychlá móda, že nějaký obchodní řetězec si zadá módu, kterou potom prodává opravdu za pár korun. Ale třeba za půl roku má opět další moderní kousky. To znamená, že naši planetu zatěžuje zbytečným oblečením. Já raději dávám přednost kvalitnímu oblečení a ráda si za něj také připlatím. V poslední době jsem si velice oblíbila devold merino.

Partner neumí uklidit skříň.

Devold merino je perfektní značka, kterou koupíte na webové stránce c-store.cz. Mají tam opravdu kvalitní oblečení. Jedná se hlavně o kvalitní oblečení, které je na sport anebo na jakékoliv jiné sportovní aktivity a také na turistiku nebo třeba klidně i na zimní venkovní radovánky. A já vám řeknu, že mě také moc těší, že i můj partner i mé děti si dávají záležet na tom, aby měly spíše kvalitu než kvantitu. A jak jste na tom vy? Nakupujete spíše, abyste toho měli hodně, že jste na kvantitu anebo raději máte méně kousků, ale dbáte na kvalitu? Ano, samozřejmě někteří lidé mají opravdu hodně peněz, že mají kvantitu i kvalitu dohromady.

Kvalitní oblečení musí být.

Tohle bych také chtěla, ale zase na druhou stranu přemýšlím ekologicky, takže i kdybych měla peníze, tak bych zbytečně neutrácela. Oblečení nemám ráda, třeba když si někdo koupí drahé oblečení a potom to jednou dvakrát na sebe vezme a potom to vyhodí. Samozřejmě, že se to může využít také v second handech. Já to dělám tak, že když už třeba nějaké oblečení vůbec nechci nosit, tak to dávám své sestře. Takhle vám alespoň takový klid na duši i na srdci, že vlastně jsem udělala něco pro naši planetu. Že oblečení, které je použité po jednom člověku, že ho nevyhodím, ale že ho ještě unosí někdo od nás z rodiny. Podle mého názoru tohle je opravdu skvělé. Také se nebojte a zkuste si pořídit devold merino oblečení.

Podobné příspěvky