Jak získat více testosteronu


Máte problémy v sexuální oblasti a vaše erekce nestojí za nic? Chtěli byste také alespoň trochu nabrat svalovou hmotu a shodit nadbytečné tukové polštáře na břiše, na stehnech a na zadku? Máte nadváhu a přitom vaše svaly postupně z těla mizí a nahrazují je tučné nevzhledné faldy? Díváte se na sebe do zrcadla a je vám na nic? Tak to nejste sami, protože tyto problémy provází řadu Čechů (Moravanů i Slezanů), kteří se začínají přibližovat lidem ve Spojených státech, kde je dnes až tři čtvrtiny populace s nadváhou či s obezitou. Může za to samozřejmě špatný životní styl, a to v první řadě ten jejich fastfood a minimum pohybu.

adaptogenní bylinky

Za potížemi s nadváhou a ztrátou libida a erekce či svalové síly však není jen příšerný jídelníček a lenivost, problém je mnohem více zamotaný, než si možná myslíte – tím úhlavním nepřítelem číslo jedna je totiž stres v chronické podobě. Jde o neustálý, téměř nepřetržitý sled drobných stresových situací v rodině, v zaměstnání, ve škole, na ulici, v obchodě, zkrátka kdekoli se pohybujete. Jde o to, že se hladina stresových hormonů ustálí na vyšších hodnotách, přetíží se tím nadledvinky, vznikne adrenální únava a klesá hodnota testosteronu. Tento hormon je pro fungování mužského těla klíčový, a pokud schází, stává se z vás troska.

muž ve stresu

Testosteron bez předpisu lze získat ve specializovaných obchodech, většinou jde o bylinky, které upravují hormonální dysbalanci do rovnovážného stavu, sráží stresové hormony a podporují tvorbu testosteronu. Zároveň je však třeba zaměřit se na všechny stresy, které vám otravují život, a postupně měnit životní styl. Někdy je dokonce nutné změnit zaměstnání, ukončit školní docházku (pokud není povinná), anebo se přestěhovat na druhý konec republiky. Toto bývá nejobtížnější krok, ale pokud najdete dostatek odvahy změnit svůj život, většinou si polepšíte a zjistíte, že jste udělali dobré rozhodnutí.

Podobné příspěvky