Aby vaše výprava do hor byla stylová


Plánujete výpravu do hor a vyrážíte na ni z Prahy Dejvic? Pokud jste milovníci vysokohorské turistiky, nemáte dosud vše nachystáno a balíte věci den před odjezdem, pak by se vám mohlo hodit právě tamní prostředí, které patří v Praze k těm nejzajímavějším. V Dejvicích totiž naleznete dostatek míst k nákupům i k odpočinku v tamních parcích.

Nákup outdoorového vybavení – jestliže vám schází některé potřebné vybavení, například spací pytel, stan, vhodná obuv, vařič či bunda, můžete využít služeb obchodu s outdoorovým vybavením, který byl v naší zemi otevřen jako první, již krátce po sametové revoluci. Objevíte jej na křižovatce ulic Dejvická a Na Hutích.

výhled na Prahu od Letné

Barber shop – hledáte vhodného kadeřníka, který by vám před odjezdem do hor spravil fazónu? Přizvěte vaše přátele do Barber shopu v Praze 6, sídlí v Muchově ulici, nedaleko stanice metra Hradčanská. Letní sestřih a úprava vousů před odjezdem vás jistě potěší a vaší výpravě dodá potřebnou image. Kadeřníci si vezmou na starost každého – muže, ženy i děti.

Potisk triček – do hor si vezměte trička s potiskem, k vašemu stylovému sestřihu to bude skvěle pasovat. Na Dejvické ulici kousek od vlakového nádraží provádí potisk triček podle vašeho přání.

sestřih vlasů

Zmrzlina – pak už bude zbývat před odjezdem do hor potěšit vaše chuťové pohárky a vaši mysl něčím výjimečným, třeba ze zmrzlinárny na rohu Muchovy ulice.

Potraviny – v sousedství Barber shopu je otevřena prodejna potravin, nakoupíte tu vše potřebné včetně mega porcí ovoce a zeleniny. Ty vám přijdou na cestu do hor určitě vhod.

Letenská pláň – od stanice metra Hradčanská na ulici Milady Horákové je to jen pár stovek metrů k Chotkovým a Letenským sadům, odkud je fantastický výhled na Prahu. Zde byste se mohli s Prahou před odjezdem pomyslně rozloučit a pak už usednete do auta a zamíříte směr vysoké Tatry nebo švýcarské Alpy.

Podobné příspěvky