Zkuste něco jiného


Kouření cigaret je pro mnoho lidí běžnou součástí jejich životů. Snad každý kuřák začínal s kouřením právě u cigaret, protože cigarety se dají koupit nejen v trafice, ale i na čerpacích stanicích. Jsou dostupné všude, a tak je jasné že jsou nejrozšířenější. Naprostá většina kuřáků kouří právě cigarety, protože je také vidí u rodičů nebo u kohokoliv ze svého okolí. Zarytí kuřáci si nejspíš na cigarety sáhnout nenechají, ale i oni pravděpodobně zkusili i něco jiného, třeba doutník.

elektronická cigareta

Nikotin bez zápachu
Kouříte protože vás to uklidňuje? Potřebujete mít něco v ruce? Nebo vám dělá dobře nikotin a jste díky němu klidnější a nepropadáte panice v krizových situacích? Spousta kuřáků kouří, protože podle svých slov má kouření pozitivní vliv na jejich psychiku. Právě nikotin je látka, která je na cigaretách nejdůležitější. A tu můžete do těla dostat i jinak než kouřením cigaret.

eliquid náplně

Pokud chcete s kouřením přestat, můžete začít pozvolna snižováním vykouřených cigaret a nebo můžete začít používat nikotinové náplasti. Tělo dostane co potřebuje a vy nebudete muset kouřit. Jestli vám to ale nestačí a chcete kouřit dál, zkuste třeba elektronickou cigaretu. Elektronická cigareta je méně škodlivá než běžné cigarety. Část vědců se na tom shodla, i když ta druhá s tím tak úplně nesouhlasí. Nicméně faktem je, že náplně do těchto zařízení neobsahují takovou škálu látek, jako je obsahují klasické cigarety. Náplně se dají koupit na mnoha místech. Dříve jste musei navštívit specializovaný eliquid shop, kde jste našli nejen náplně ale i náhradní díly do zařízení, ale dnes už koupíte dokonce elektronické cigarety i náplně v trafikách.

Obliba elektronických cigaret roste, protože sice dokážou produkovat hustý dým, ten ale nezapáchá. Takže si zakouříte, a nebudete cítit po cigaretách, což oceníte nejen vy, ale i vaše okolí.

Podobné příspěvky