Streamování na počítači


Také jste už přemýšleli, jaký počítač si koupíte třeba v té době, když si ještě neměli vůbec žádný počítač nebo notebook nebo MacBook? A chtěli byste si pořídit konečně svůj první počítač nebo notebook? Já jsem vždycky měla na místě, že si pořídím nějaký kvalitní herní počítač, protože moc ráda hraji počítačové hry. A počítačové hry hraji online, mě to moc baví. Ať se mi nikdo nediví, že mám ráda počítačové hry, když můj starší bratr, který je o šest let stáří než já, tak také hrál stále počítačové hry, moc rád streamoval na internetu. A já jako malá holka jsem se na něj moc ráda koukala.

Mám kvalitní herní počítač.

Mě to bavilo, když jsem se mohla koukat na počítačové hry, protože jsem to měla také jako místo pohádek. I když bratr hrál někdy takové drsné a divoké hry, které nebyly vhodné třeba ani pro patnáctileté děti, tak i tak jsem se na to koukala, když jsem byla jako malá sedmiletá holka. Alespoň jsem byla připravená na tvrdou budoucnost a na tvrdý divoký život. Samozřejmě, že to na mě nezanechalo žádné negativní vlivy. Byla jsem opravdu hodně ráda za to, že když si potom pořídím počítač, že vlastně si budu moct na svém počítači dělat co chci. A víte, co jsem dělala na počítači? Na svém prvním počítači, který jsem si pořídila?

Ráda hraji online hry.

Tak jsem také hrála onlinové hry. Zaregistrovala jsem se do jedné skupiny lidí, kde hrají právě počítačové hry anebo kde si potom vyměňují různé názory a tipy na nové počítačové hry, které se ve většině případů hrají online. Také jsem se dozvěděla, že jsou různé srazy, takové srazy, kde se scházejí hráči, kteří hrají na počítači onlinové hry anebo streamují. Nebo, kteří třeba mají nějaký YouTube kanál a vysílají tam různá videa, hlavně taková videa, jak hrají. Moje maminka říkala, že porodila dva blázny, kteří jsou závislí na počítači, že se snad narodili už s myší v ruce. Mě tohle, ale nevadí, moc mě to baví. 

Podobné příspěvky