Co je na nich tak skvělého?


Ten kdo má chytrý telefon si už bez něj pravděpodobně neumí představit svůj každodenní život. Ten nám moderní mobily značně ulehčují, protože už nemusíme tahat několik zařízení, ale můžeme mít v kapse jen jedno – právě telefon, který zastane funkci nejen telefonu, ale i fotoaparátu, kamery, a dokonce i notebooku. Díky telefonům toho dnes můžeme dělat opravdu hodně, a co teprve když k nim budete mít ještě chytré hodinky? Ty mohou s telefonem spolupracovat a mohou společně tvořit ještě něco lepšího, a v případě že byste měli oboje od Applu byste měli svůj vlastní ekosystém, díky kterému můžete spravovat více zařízení najednou.

chytré hodinky

Apple Watch jsou na trhu poměrně nově, ale za tu dobu už jich vyšlo hned několik. Apple se snaží nabízet zákazníkům více modelů tak jako u jejich telefonů, aby si mohl každý vybrat co mu bude vyhovovat. Hodinky umí komunikovat s telefonem, ukazují upozornění, sledují zdravotní stav a pomáhají lidem se cvičením.

Pomocí hodinek můžete reagovat na zprávy, na hovory, můžete dělat spoustu věcí, které na hodinkách od jiných výrobců dělat nelze. A právě proto jsou hodinky od Applu nejpopulárnější ze všech, což je logické. I když jsou to hodinky moderní a můžete si koupit i různé pásky, které vám budou vyhovovat víc než silikonový, který najdete v balení, mají jednu slabinu – a tou je sklo.

apple watch

Jejich displej je skleněný a když hodinky používáte na cvičení i na přijímání hovorů, můžete je samozřejmě rozbít. Tomu zabráníte jedině tím, že si pořídíte kryt na Apple Watch ipouzdro.cz. Může jít buď o tvrzené sklo a nebo přímo o plastový kryt, který také dokáže displej spolehlivě ochránit, aniž by ztěžovat ovládání displeje. Ochrana skla u hodinek je velice důležitá, protože výměna sklíčka nebo celého displeje může být opravdu nákladná, a v některých případech už je bohužel levnější koupit rovnou nové hodinky.

Podobné příspěvky