Plavání v každém věku.


Když se řekne plavání, někteří lidé se zděsí a hned hledají patřičné výmluvy, jak se z toho dostat ven. Není to třeba ani jejich chyba, ale vzniklo to někde u rodičů, kteří samy plavat neuměli, a proto vás to nikdy nenaučili. Ten, kdo se vody bojí a neumí plavat a nese si takové poselství už z dětství, nemůžete se divit, že hledá výmluvy. Je to jedno z druhým. A nemyslete, že takový lidé nejsou, naopak takových lidí je v dnešní době spousta. Někteří, se třeba vody nebojí a klidně do ní vlezou, ale jen za podmínek, že dosáhnou na zem, a že se jim nic nestane. Jezdí na dovolenou k moři a jsou pouze u kraje nebo si vyzkouší pár temp, anebo jen nadnášení nad vodou, ale nemají tendenci si jít zaplavat kus od břehu nebo přeplavat celou přehradu.

individuální výuka plavání praha

To, že neumíte plavat, vás od dovolené rozhodně neodradí a jezdíte k moři každý rok, proč taky ne. Dovolená není jen o koupání, ale taky o opalování a poznání něčeho nového. Ovšem, když se naučíte plavat jako malý je to jednoduší. Ten, kdo se to v mládí nenaučí, už v dospělosti nemá takové ambice, aby se plavat vůbec naučil. Většinou o to mají zájem hlavně děti a mladí lidé, ovšem jsou i takové výjimky, kdy se senioři pustí do plavecké kariéry. Není to jen o tom, se naučit plavat to většina lidí nějakým záhadným stylem dokáže, ale ve většině případů je to neefektivní anebo se u svého stylu strašně nadřou, protože se nejedná o dobré provedení a styl.

individuální výuka plavání praha

Když chcete plavat správně, musíte si k tomu najmout trenéra, aby vám ukázal jak na to a mohl vás koučovat při samotném plavání, jen on uvidí, co děláte dobře a co naopak děláte špatně. Když se rozhodnete pro trenéra, můžete si nechat individuální výuku plavání Praha nebo se přihlásit do nějaké skupinové výuky. Většinou jsou individuální hodiny jen na posouzení stylu a pro zařazení do skupiny, ale můžete mít i výjimku, kdy nechcete plavat ve skupině a budete si raději platit individuální hodiny, abyste docílili, co nejlepšího zlepšení. Trenér na vás bude mít všechen svůj čas a bude se vám plně věnovat. Závody pak pro vás budou skvělou volbou.

Podobné příspěvky